Back to top
Skip to main content
  • Szef Kuchni
 Ciesz się niedzielnym włoskim brunchem w hotelu Sheraton, serwowanym w naszej restauracji Cucina Mia. Oferta kulinarna Włoskiego Niedzielnego Brunchu zawiera dania włoskie i śródziemnomorskie. Po powitalnym drinku na stołach pojawią się dania do dzielenia: różnorodne przystawki między innymi: carpaccio, caprese czy sałatka z ośmiornicą. Następnie serwujemy dania główne (mięsa, owoce morza, makarony); desery dostępne są w formie bufetu. Oferta zawiera nielimitowane napoje: wino białe i czerwone, wino musujące, lokalne piwo beczkowe, napoje bezalkoholowe, kawa & herbata. Czas trwania to 3 godziny (od 13:00 do 16:00). Cena za osobę to 270 PLN. *(Cena nie zawiera opłaty serwisowej w wysokości 10%.)
Oferta jest dostępna w każdą niedzielę, oprócz ostatniej niedzieli miesiąca, gdy serwowany jest brunch tradycyjny w formie bufetów.

Tradycyjny Niedzielny Brunch odbywa się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca w naszych 2 restauracjach: włoskiej Cucina Mia oraz azjatyckiej inAzia. Menu pełne owoców morza, mięs i kolorowych deserów pochodzi z kuchni śródziemnomorskiej, azjatyckiej oraz kuchni polskiej. Brunch serwowany jest w formie bufetu. Oferta zawiera nielimitowane napoje: wino białe i czerwone, wino musujące, lokalne piwo beczkowe, napoje bezalkoholowe, kawa & herbata. Czas trwania to 4 godziny (od 13:00 do 17:00). Cena za osobę to 352 PLN (z wliczoną opłatą serwisową)
Spróbuj naszych azjatyckich smaków, takich jak tataki z tuńczykiem, sushi, ostrygi i inne owoce morza, które przyrządzamy na wiele różnych sposobów. Ciesz się bogatą ofertą włoskich wędlin i serów. Wybieraj spośród wielu różnych sałatek, zup i przekąsek przygotowanych z produktów najwyższej jakości. Ciesz się różnorodnością smaków i wypróbuj nasze dania główne przygotowane zgodnie z oryginalnymi przepisami kuchni śródziemnomorskiej i azjatyckiej. Na koniec spróbuj naszych wyjątkowych deserów, które nie tylko doskonale smakują, ale też wyglądają jak małe dzieła sztuki. W ofertę brunchu wchodzi również nieograniczona ilość wina, piwa i napojów bezalkoholowych.

 
Sunday Brunch
Nie zwlekaj dłużej i dokonaj rezerwacji już teraz.

Italian Sunday Brunch: 13:00 - 16:00
Cena*: 270 PLN - osoba dorosła | 135 PLN - dziecko (5-14 lat) | bezpłatnie - dziecko (0-4 lat)
Oferta jest dostępna w każdą niedzielę, oprócz ostatniej niedzieli miesiąca, gdy serwowany jest brunch tradycyjny w formie bufetów.

 

Traditional Sunday Brunch: 13:00 - 17:00
Cena*: 352 PLN (z wliczoną opłatą serwisową) - osoba dorosła  |  dziecko (5-14 lat ) 50% ceny  | bezpłatnie - dziecko (0-4 lat)
Tradycyjny Niedzielny Brunch w formie bufetów odbywa się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca.

Rezerwacje:
+48 22 450 6706; +48 730307150 ; warsaw.restaurant@sheraton.com

*Informujemy, że do Państwa rachunku zostanie doliczona opłata serwisowa 10%, przeznaczona dla zespołu restauracji.