Back to top
Skip to main content
  • Szef Kuchni
Ciesz się niedzielnym brunchem w hotelu Sheraton, serwowanym w naszych dwóch restauracjach - inAzia i Cucina Mia. Spróbuj naszych azjatyckich smaków, takich jak tataki z tuńczykiem, sushi, ostrygi i inne owoce morza, które przyrządzamy na wiele różnych sposobów. Ciesz się bogatą ofertą włoskich wędlin i serów. Wybieraj spośród wielu różnych sałatek, zup i przekąsek przygotowanych z produktów najwyższej jakości. Ciesz się różnorodnością smaków i wypróbuj nasze dania główne przygotowane zgodnie z oryginalnymi przepisami kuchni śródziemnomorskiej i azjatyckiej. Na koniec spróbuj naszych wyjątkowych deserów, które nie tylko doskonale smakują, ale też wyglądają jak małe dzieła sztuki. W ofertę brunchu wchodzi również nieograniczona ilość wina, piwa i napojów bezalkoholowych.
 Goście mogą wybrać stolik w jednej z naszych dwóch restauracji. Wypełniona naturalnym światłem restauracja Cucina Mia na parterze hotelu jest bardzo jasna i przestronna. Eleganckie wnętrza restauracji inAzia są bardziej intymne i przytulne. Oczywiście podczas brunchu nasi goście mogą przemieszczać się pomiędzy obiema restauracjami i cieszyć się całą ofertą kulinarną. Dodatkowo, w każdą niedzielę nasi najmłodsi goście mogą cieszyć się specjalnie przygotowanym dla nich menu.
Goście mogą wybrać stolik w jednej z naszych nowo otwartych restauracji. Wypełniona naturalnym światłem restauracja Cucina Mia na parterze hotelu oraz eleganckie wnętrza restauracji inAzia są bardziej intymne i przytulne. Oczywiście podczas brunchu nasi goście mogą przemieszczać się pomiędzy restauracjami i cieszyć się całą ofertą kulinarną. Dodatkowo, w każdą niedzielę nasi najmłodsi goście mogą bawić się w kąciku dziecięcym z profesjonalnym animatorem i cieszyć się specjalnie przygotowanym dla nich menu.
Sunday Brunch
Nie zwlekaj dłużej i dokonaj rezerwacji już teraz.

W każdą niedzielę: 13:00 - 17:00 
Ceny: 215 PLN / osoba dorosła, 108 PLN / dziecko


Rezerwacje:
+48 22 450 6706 ; +48 730307150 ; warsaw.restaurant@sheraton.com