Back to top
Skip to main content
  • Pad Thair stir fried noodles
Chef plating food
Otwieramy się na nowe smaki
Restauracja InAzia, znana z pełnych orientalnych wpływów smaków zaprasza na lunch.
Shrimp egg rolls
Niedzielny Brunch
W każdą niedzielę pomiędzy 13:00 a 17:00 zapraszamy na wspaniały wiosenny bufet zawierający specjały kuchni azjatyckiej. Bufet zawiera różnorodność barwnych zakąsek, dania gorące i niepowtarzalne desery, jak również wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Cena: 195 Pln za osobę dorosłą oraz 98 Pln dla dzieci.
Zasmakuj Azji w Warszawie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi oraz wydarzeniami kulinarnymi w restauracji InAzia w hotelu Sheraton Warsaw. Kulinarne kreacje przygotowane przez naszego szefa kuchni zachwycą Państwa bogactwem smaków oraz aromatów Dalekiego Wschodu. Szczególnie polecamy specjały kuchni tajskiej, wietnamskiej oraz chińskiej, ale w naszej karcie znajdą Państwo także rarytasy z regionu Indonezji czy Malezji.
Czerwone Curry liczi
6-Daniowe Menu
Każdego dnia zapraszamy do wypróbowania nowego 6-Daniowego menu degustacyjnego w restauracji InAzia, Warszawa, przygotowanego przez naszego szefa kuchni Marcina Sasina. Cena Za Menu: 265 Pln cena za menu z degustacją win: 370 Pln
Aktrakcje Dla Dzieci
Aktrakcje dla dzieci
Naszym młodszym klientom oferujemy wybór dziecięcych specjalności. Dzięki dostępnemu kącikowi do zabaw, dzieci będą cieszyć się wolnym czasem, podczas gdy rodzice będą mieli chwiilę na delektowanie się przysmakami Azji.