AUTORSKA SELEKCJA WIN ROBERTA MIELŻYŃSKIEGORestauracja InAzia to miejsce, które stworzono, aby serwować tradycyjną kuchnię Azji w nowoczesny sposób. Teraz przeżycia kulinarne podkreślają najlepsze wina wyselekcjonowane specjalnie dla restauracji przez Roberta Mielżyńskiego, słynnego importera i znawcę tych szlachetnych trunków.

Robert Mielżyński z morza win anonimowych wybrał do restauracji InAzia te autentyczne, goniące za najwyższą jakością bez kompromisów.

Celem przyświecającym tej selekcji była różnorodność, jednak nie bez znaczenia było również umiejętne dobranie win do stanowiącej wyzwanie kuchni azjatyckiej, która oferuje pełne spektrum doznań kulinarnych. Od delikatnych owoców morza,  po balsamiczne nuty sosu rybnego, tamaryndowca i curry. Podczas niekończących się dyskusji  i degustacji Robertowi Mielżyńskiemu oraz Marcinowi Sasinowi udało się stworzyć kompozycję,  w której zarówno wino jak i potrawa zyskują. Selekcja zawiera bogatą ofertę win ze Starego Kontynentu jak i Nowego Świata.


Rezerwacje