Back to top
Skip to main content
  • InAzia

Doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy, obsługa na najwyższym poziomie, wysublimowane doświadczenia kulinarne, oryginalne azjatyckie menu oparte na produktach najwyższej jakości, sprawiają, że inAzia zajmuje unikalne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Usytuowana w hotelu Sheraton Grand Warsaw przy Placu Trzech Krzyży, ze swoimi nowo otwartymi wnętrzami i nowoczesnym wystrojem, oferuje wyjątkowe menu na lunch i kolację. InAzia jest idealnym miejscem nie tylko na świętowanie wyjątkowych uroczystości rodzinnych, zaręczyn, rocznic ślubu, ale także jest doskonałym miejscem ważnych spotkań służbowych. Menu, oparte na najlepszych produktach, składa się głównie z owoców morza i mięs, przygotowanych na specjalnym japońskim grillu Robata. Dania zaskakują bogactwem smaków i aromatów. Wyjątkową atmosferę tworzą orientalne dekoracje nadające azjatycki charakter współczesnym wnętrzom. Dodatkowo, w restauracji znajdują się okna, przez które można obserwować kuchnię i naszych fantastycznych kucharzy przy pracy.

Restauracja zaprasza od poniedziałku do soboty na popołudniowy lunch w godzinach 18:00 do 23:00 wieczorem. Cała restauracja InAzia może pomieścić do 56 osób, jednocześnie oferując prywatną przestrzeń w jednym z dwóch oddzielnych pomieszczeń restauracyjnych.

Szef kuchni, Marcin Sasin, jest związany z hotelem Sheraton Grand Warsaw od 2001 roku. Od początku swojej kulinarnej kariery, fascynowała go kuchnia azjatycka. Marcin zdobywał swoje doświadczenie za granicą, między innymi w Tajlandii, Singapurze, Chinach, Korei i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Marcin Sasin zajmuje się sztuką kulinarną już od ponad 20 lat. Przez większość swojej kariery związany był z pięciogwiazdkowymi hotelami sieci Marriott International, między innymi uczestniczył w otwarciu hotelu The Westin Warsaw. Jego kreatywność i pasja do gotowania jest widoczna w każdym z jego dań. Prywatnie, Marcin jest wesołą osobą z olbrzymim poczuciem humoru i nieograniczoną wyobraźnią w dziedzinie kulinariów.

 

 

Czytaj o nas "RESTAURACJA INAZIA W WARSZAWIE - CZYLI JAK SMAKUJE KUCHNIA AZJATYCKA W HOTELU Z 5*"

 

InAzia interior
  • Lokacja
  • Boleslawa Prusa 2, Warszawa 00-493
  • Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek - sobota
  • 18:00 - 23:00